Særidrettstrenere

Talenter Mot Toppen (TMT) har tilknyttet en rekke trenere med høy kompetanse innen den enkelte særidrett. 

Fotball damer

Image
Astrid Grøttå Ree

E-post: astrid@kleppil.no
Mob: 934 10 595

Bengt Sæternes TMT fotball
Bengt Sæternes
E-post: bengt@vikingfk.no
Mob: 474 12 700

Friidrett

Image
Torleif Berg

E-post: btorleif@gmail.com
Mob: 982 80 936

 
 

Håndball

Image
Anita Bergsvik

E-post: Anita.Bergsvik@handball.no
Mob: 411 01 549

Image
Joar Gjerde

E-post: joar.gjerde@skole.rogfk.no

Image
Atle Bergstad Amundsen

E-post: atle.bergstad.amundsen@skole.rogfk.no

Image

Ishockey

Image
Christer Nylund

E-post: christer@oilers.no
Mob: 481 99 783

Image
Eirik Haukali

E-post: eirikhaukali@gmail.com

Image
Jørgen Forgaard

E-post: jorgenforgaard@gmail.com

Image
Patrick Børresen

E-post: patrick@oilers.no

Roing

bilde av rasmus rasmussen
Rasmus Kruse Rasmussen

E-post: rasmuskruser@gmail.com

TMT Ed Hillestad
Ed Hillstad

E-post: eddhillstad@hotmail.com

Svømming

Image
Morten Eklund

E-post: Morten.Eklund@olympiatoppen.no
Mob: 918 63 834

Tennis

Image
Marius Tangen
E-post: marius@stavangertk.no
Mob: 997 20 460

Seiling

Bilde av Youssef Akrout
Youssef Akrout

E-post:
akroutyoussef@hotmail.com

Sykkel

Image
Morten Hegreberg

E-post: mortenhegreberg@lyse.net
Mob: 906 70 227

 
 

Rytmisk gymnastikk

Bilde av Catrine Lanne
Catrine Lanne

E-post: cathrinelanne@straengtf.no

Teodora Alexandrova
Teodora Alexandrova

E-post: teodosy@yahoo.com

Kunstløp

sara Perlkandidat8005
Sara Perl

E-post: sara.perl@yahoo.com